KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7063501
nr 706 3501
Akvarell
signerad, 1925, art noveau, 26x22
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:00:10
100 kr
300 kr
550 kr